SOYAĞACI

template
template
template
 • 1944 yılında ABD Missouri Zırhlısı ülkeye hangi amaçla geldi?
 • 1952 yılında NATO’ya girişle beraber ülkemize hangi ültimatomlar verildi?
 • Kut’ül Amare zaferimiz NATO’ya girene kadar “Kut Bayramı” olarak kutlanırken neden kutlanmamaya başladı?
 • Kut’ül Amare büyük zaferimiz tarih kitaplarından neden çıkartıldı?
 • Adnan Menderes Türkiye’yi küçük Amerika yapmaya mı çalıştı?
 • Marshall yardımlarının asıl amacı neydi?
 • Emperyalizm Sevr ile parçalayamadığı Anadolu’yu kolay yoldan parçalamak için yeni planında içerde kimlerle iş birliği yaptı?
 • Eğitim seferberliğinin en önemli devrimsel adımlarından Köy Enstitüleri neden kapatıldı?
 • Uçak fabrikamız neden mobilya fabrikasına dönüştürüldü?
 • Delice zeytin ağaçları neden söküldü? Yerlerine neden sadece çam ağaçlarından başka ağaç dikilmesine izin verilmedi?
 • ABD 6. Filo hangi amaca hizmet için ülkeye geldi?
 • 6. Filo’ya secde etmeyip “ emperyalizm defol” diye haykıran Deniz Gezmiş ve arkadaşları neden idam edildi?
 • 68 eylemlerini kışkırtanlar kimlerdi?
 • Uluslararası adrenochrome pedofil ağı gerçek mi?
 • Nesil 68 kuşağının milliyetçi duygularından tiktok nesline nasıl evrildi?
template
template
template

2021 senesinde pandemi nedeni ile ortaöğretim programı uzaktan eğitime geçildi. Çocuklara ilk yayında Adnan Menderes’in idam görüntüleri izletildi!

Adnan Menderes’i demokrasi şehidiymiş gibi gösterilen yayınlar da çok geçmeden halkımızın algı sistemimize servis edilmeye başlandı. Bu nedenle;

1944 yılından itibaren ülkede alınan yanlış siyasi kararların bir ailenin dört neslinin kültürel hayatına olumsuz etkilerini anlatmak ve tarihsel hadislere dikkat çekerek geçmişten ders alınarak gelecek konusunda uyanık olunması için SOYAĞACI’nı yazdım.


‘’HER KİTABIN NİR YAZILIŞ NEDENİ VARDIR. HER NEDENİN BİR DE ÖNCESİ VARDIR. ’’


Emperyalizmin “böl, parçala, yönet” hain planı geçmişten günümüze değişmemiştir. Sadece yöntemleri değiştirmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk Cumhuriyeti gençlere emanet etmiştir. Gençler uyanık olmalı. Tarihten ders çıkarıp günü doğru yorumlamalı ve geleceğe karşı önlemlerini almalılardır.

template

Bu kitapta, 1946 yılında Amerikan Missouri zırhlısının ülkeye gelişinin, bir ailenin dört nesline sarsıcı kültürel etkisi anlatılmıştır

Ülkenin sayılı zenginlerinden Şöhret Hanım, şiddet gören gelini Mary’nin, aslında öz kızı Meryem olduğunu anlar. Mary’nin dokuz yaşındaki oğlu ise itiraf eder: Üvey babası tarafından istismar edilmiştir.

Mary (Meryem) doğar doğmaz, Şöhret’in İran asıllı sınıf arkadaşları Şeküre ve Ziya tarafından yurtdışına kaçırılmıştır. Şeküre ile Ziya, uluslararası bir adrenochrome pedofil çetesi üyesidir.

Şöhret Hanım, yediği dayaktan hastanelik olan Mary’nin yanı başında, yıllarca herkesten gizlediği hikâyesini “6. Filo go home “diyerek anlatmaya başlar…

Bu kitap; yatılı yurtta kırk beş erkek çocuğuna tecavüz vahşetine, “bir kereden bir şey olmaz” diyen bütün şuursuzlara ithaf edilmiştir.

Neslin nasıl bozulduğuna umursamaz durmamak ve “tek seferin çok sefer olduğunun” farkına varabilmek için boğazımıza düğümlenen hadiselerin çoğu yok sayılarak yazılmıştır.

“Türbülans” kitabının yazarı OZ*NUR dan yine müthiş bir kitap. Araştırmacı ve romancı kimliğini bütünleştirmedeki ustalığı ile kaleminin adeta heyecan fırtınası yarattığı “Soyağacı” kitabında da bizleri merakla okuyacağımız bir öykü bekliyor. 1946’da Missouri zırhlısının ülkeye gelişi ve o dönemi müthiş bir betimleme ile okuyuculara sunan yazarımızın bu dönemde yaşanan uluslar arası boyuttaki yasadışı adrenochrome pedofil çetesinin maruz bıraktığı olayları da tüm detaylarına kadar işlemesi soluksuz okuyacağınız bir roman haline dönüştürmüştür. Bu noktada yazarımızı bir kez daha kutluyorum. Yasanmış bir tarih ve güncel bilgiler ışığında eşsiz bir yolculuğa çıkmaya ne dersiniz. O halde bir an önce “SOYAĞACI” kitabını edinmenizi öneririm. Sizleri roman ile alakalı olarak yazarımız tarafından yazılmış kısa bir özet ile baş başa bırakayım. Saygılarımla.

“1946’da Missouri zırhlısının ülkeye gelişinden itibaren bir ailenin dört nesline sarsıcı kültürel etkisi anlatılmıştır.

Şöhret Hanım şiddet gören Gelini Mary’nin öz kızı Meryem olduğunu anlar. Dokuz yaşındaki oğlu da itiraf eder. Üvey babası tarafından istismar edilmiştir.

Kızı doğar doğmaz İran asıllı sınıf arkadaşları Şeküre ve Ziya tarafından yurtdışına kaçırılmıştır. Şeküre ve Ziya uluslararası adrenochrome pedofil çetesi üyesidir.

Kurguda; ülkemizde kimin kime ne yaptığı! pek belli olmayan hadiseler, asperger sendromlu kadın subayın ajandasından resmedildi. Tarih karşısına kendisini kahraman olarak yutturmaya çalışanlara karşı, kapalı zihinlerin eline zorla anahtar tutuşturulmaya çalışıldı.

Şöhret Hanım yıllarca herkesten gizlediği hikayesini “6.Filo go home!” diyerek anlatmaya başlar.”

Ünal Kar
Şair Yazar

OKURDAN GELENLER